Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Memnun müşteri referansı 58.00’i aşan PERKOTEK, sektöre 1995 yılında başlamıştır. Müşterilerinin taleplerini doğru yorumlayarak sektördeki açığı kapatmayı başarmış ve bu sayede sektörünün en çok tercih edilen firması olmuştur.

Yaygın satış ve servis noktası ağı ile 16 firmanın Türkiye distribütörlüğünü yapan firmamız, takip ve kontrol gereken alanlarda birçok çözüm üretmiştir. Bunlardan başlıcaları ise; bekçi tur kontrol sistemleri, üye takip sistemleri, öğrenci takip sistemleri, tuvalet takip sistemleri, yemekhane takip sistemleri, parmak izli yüz tanıma sistemleri, parmak izi sistemleri, yüz tanıma sistemleri, turnike sistemleri, metal üst arama dedektörleri, kart yazıcılar, kartlı takip sistemleri, x-ray bagaj ve çanta arama dedektörleri vb. gibidir.

Şüphesiz ki; PERKOTEK’i diğer firmalardan ayıran temel özelliklerin başında kendi donanımlarını ithal etmesi ve kendi yazılımlarını geliştirmesi gelir. Firmaların temel gereksinimlerine standart özelliklere sahip paket sistemleri ile cevap verirken aynı zamanda butik projeler ile firmaların tam olarak aradıkları nitelikleri de cevapsız bırakmayan PERKOTEK, müşteri taleplerini doğru yorumlamış ve sektörün eksiğini teşhis etmeyi başarmıştır. Yaklaşık olarak 8.000 m2 alana sahip olan yeni plazasını bitiren PERKOTEK, daha geniş çalışma alanı, daha fazla depolanabilir alan ve daha kolay ulaşım için basın ekspress yolunu tercih etmiştir.

Hizmet kalitesini her geçen gün arttıran, doğru olanı bularak ve uygularak çalışan PERKOTEK, prensipleri ile eğittikleri uzman kadrosu ile her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor.

plaza-perkotek