Secuda 8065 Plus X Ray Dedektörleri

  • Ana Sayfa
  • /
  • Secuda 8065 Plus X Ray Dedektörleri

Secuda 8065 X-Ray Cihazları

X Ray cihazının kullanım alanları hava limanları, fabrikalar, gümrükler, plazalar, adliyeler vb.’dir.  Bu ve bunun gibi alanlarda siz de biliyorsunuz ki; güvenliğin en üst seviyede olması gerekmektedir. Bu nedenle bu alanlarda kullanabileceğiniz secuda xray dedektörleri sizi güvende tutacak. X ışınları ile çalışan secuda dedektörler oldukça kullanışlıdır.

Radyoaktif röntgen ışını (X ışını) yayarak çalışan XRAY çanta arama cihazları, kullanıcısına ve geçiş yapan kişilere zarar vermez. Uluslararası kalite sınıfına ve Türkiye Atom Enerjisi Kurumu standartlarına sahiptir. Monitör, X Işını ünitesi ve kontrol panelinden oluşan SECUDA X RAY cihazlar ithalatçısı PERKOTEK tarafından garanti altına alnınmaktadır.

X ray cihazlarının kullanım alanları; hava alanları, AVM alışveriş merkezleri, iş merkezleri, askeri tesisler ve ordu binaları, konsolosluklar, ticari ateşelikler, Belediyeler, güvenlik gerektiren her türlü devlet kurum ve kuruluşlarıdır. Türkiye Atom Enerjisi Kurumu standartlarına sahiptir.

X-Ray Dedektörler

X-Ray Dedektörleri

X Ray cihazı patlayıcı madde ve narkotik maddeler için alarm vererek kullanıcısını uyarma özelliğine sahiptir. Son kullanıcısı x ray cihazını oldukça rahat br şekilde kullanabilir. Kullanımı çok basittir. Tehlikeli ya da tehlike arz etmeyen tüm cisimler x-ray dedektörünün bagajından geçerken baştan aşağıya taranır. Tehlikeli maddelerin tespit edilmesi bu sayede kolaylaşmış olacaktır.

Kullaımı oldukça yaygınlaşan x-ray cihazları, ikaza gerek duyulmadan insanlar tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Çözünürlüğü 38 AWG olan Secuda 8065 XRay Dedektörünün konveyörü maksimum olarak 200 kilogram yük taşıyabilmektedir. Boyutu 800 x 6500 mm olan xray cihazı kolay bir kullanıma sahiptir.

X ray cihazları dia 1.3 mm uzamsal çözünürlüğe sahip olmakla birlikte; anode voltajı 140 kv’dir. 900 kilogram ağırlığa sahip bu x ray cihazı renkli ekranında size tehlikeli cisimleri tehlikesine göre renklendirerek güvenliği sağlamanızı kolaylaştıracaktır. 2848,5 x 1095 x 1535,5 mm boyuta sahip x-Ray dedektörü yüksek güvenliklidir.

X-ray Dedektörleri Özellikleri

ÖZELLİKLER

AÇIKLAMA

Tünel boyutu

800 x 650 mm boyut.

Konveyör hız

0.22m/s konveyör hızı

Konveyör boy

335 mm. konveyör boyu

Konveyör maxsimum yükü

200 kilogram max. yük

X-Ray doz (her muayinede)

< 1.25 mSv doz

Çözünürlüğü

38 AWG typical çözünürlük

Uzamsal çözünürlüğü

Dia1.3 mm uzamsal çözünürlük

Penetration özelliği

Çelik yoğunluğuna göre 32 mm
çeliktir.

Penetration çözünürlük özelliği

30AWG ve 32 mm (çelik tipine
göre)

Anode voltajı

140 kv anode voltaj

Anode gücü

0.3 mA anode güç

Cihaz Boyutları (LxWxH)

2848,5 x 1095 x 1535,5 mm
boyut.

Ağırlığı

900 kilogram ağırlık

Yük hacmi

6.63 CBM yük hacmi

İthalatçısı

Biyometrik Perkotek’tir.