03 Şub

Secuda X-Ray Dedektör Kullanım Alanları

SECUDA X-RAY Cihazlarının kullanımı günümüzde giderek artmaktadır. Güvenliğin ne kadar gerekli ve önemli olduğunu bilen kullanıcılar tarafından vazgeçilmez hale gelen x-ray dedektörler; adliye, hava alanı, plaza, alışveriş merkezleri (Avm) gibi korunmanın üst düzey olması gereken alanlarda %99 oranında kullanılmaktadır.

X-Ray cihazlarının kullanımı günümüzde o kadar yaygınlaşmıştır ki; insanlar artık herhangi bir uyarıya gerek kalmadan eşyalarını cihazlara bırakmaktadırlar. X-ray cihazlarının bu kadar yaygınlaşmasıyla akla gelen sorulardan ilki şüphesiz ki radyasyona maruz kalıp kalınmadığıdır. Bilim adamlarının da verdiği bilgilere göre x ray cihazları radyasyon yaymaz. Kurşun geçirmeyen metal kasası radyasyonu engelleyerek %100 sağlıkla çalışmasını sağlar.

Hava alanları, avm’ler gibi alanlar çok kalabalık alanlardır. Bu alanlarda yapılan en ufak güvenlik eksikliği, çok sayıda insanın zarar görmesine neden olur. Bundan  kaçınmak için Secuda X-Ray Dedektörlerini tercih edin. Tehlikeli veya tehlike oluşturabilecek cisimleri kolaylıkla tespit edin. X-ray Dedektörleri bir telefon kadar uzağınızda!