02 Şub

X-Ray Cihazları

SECUDA X-RAY Cihazları; organik ve inorganik madde ayrımı yaparak tehlikeli cisimleri tespit edebilmeye yarayan cihazlardır. Asıl amaç; silah, bıçak, tabanca, patlayıcı veya norkotik maddeler vb. gibi cisimleri tanıyarak kullanılan alanda %100 güven sağlamaktır. Radyasyon yaymayan x ray cihazları metal kasası sayesinde bu özelliği taşımaktadır. Metal kasası kurşun geçirmezdir ve radyasyonun yayılarak kullanıcılara zarar vermesini önler.

X-Ray cihazları 3 adet bileşenden meydana gelir. İlk bileşen kontrol panelidir. Bu panel eşyaların konulduğu, bandın yer aldığı ve kontrol sağlanan kısımdır. İkinci bileşen ekrandır. Ekran sayesinde geçişi sağlanan eşyaların içerisi görüntülenir ve tehlikeli maddelerin tespiti sağlanır. Üçüncü bileşen ise x ışını ünitesidir. X ışını ünitesi x ray cihazının kontrolünü sağlayan düğmelerin yer aldığı kısıma verilen isimdir.

X ray Cihazları; konveyörüne gönderdiği x ışını sayesinde geçişi yapılan eşyaları bir uçtan öbür uca kadar titiz ve yüksek çözünürlüklü bir arama ile kaydeder. Koruma seviyesi maksimum olması gereken adliyelerde, hava alanı gibi oldukça kalabalık olan mekanlarda %100 güven ile kullanacağınız Secuda X-Ray cihazları sayesinde tehlikenin ne olduğunu unutacaksınız. Secuda marka x-ray cihazlarımız hakkında detaylı bilgi almak veya satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz…